SŁAWBONN - Meble na wymiar Grudziądz | Proces realizacji zamówienia
15338
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15338,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Proces realizacji zamówienia

Wykonywane na najwyższym poziomie technologicznym. Przy zachowaniu rozsądnego terminu realizacji.
q

I ETAP: POMIARY

Pierwszy krok należy do Was! Zadzwoń, napisz, wyślij zgłoszenie bądź osobiście wstaw się do siedziby naszej firmy. Rozpoczynając rozmowę zaczynamy od ustalenia i rezerwacji dogodnego terminu realizacji Państwa zamówienia.

Jeżeli posiadają Państwo zmierzone pomieszczenie i projekt można przejść do II etapu.

Dla tych co potrzebują aby ktoś przyjechał od Nas, doradził jak wszystko zaplanować i solidnie pomierzył pomieszczenie – ustalamy dogodny dla Państwa termin pomiaru.  W trakcie pomiaru przedstawiają Państwo własna wizję, preferencje i oczekiwania w stosunku do planowanych mebli. Następnie na podstawie ustaleń przygotowywany jest wstępny odręczny projekt. Po ustaleniu układu można również dobrać kolor frontów, płyty, blatów, wybrać sprzęt AGD itp. Osoba która mierzy posiada z sobą powyższe materiały.

II ETAP: WYCENA

Chcąc poznać dokładną cenę mebli należy dokładnie opisać materiały z jakich ma być wykonywany dany mebel. Z czego mają być wykonane fronty, korpus szafki czy blaty. Jakie zastosować akcesoria do szuflad i drzwi. Wybrać rodzaj uchwytów, szkła itp. Dokładne ustalenie szczegółów pozwoli nam na przygotowanie solidnej oferty która później nie zmieni się do samego końca.

Nie podajemy ceny od metra! Cena jest uzależniona od wybranych materiałów. Ceny użytych materiałów kształtują się na bardzo różnym poziomie i tylko dokładny ich dobór pozwala na podanie ceny.

Wycena jest całkowicie bezpłatna!

q
Q

III ETAP: PROJEKT

Projektowaniem zajmujemy się od xxxx r. Do projektowania posiadamy program najlepszy na Polskim rynku. Dający niezwykle efekty, co pozwala praktycznie idealnie odwzorować projektowane meble – dzięki czemu projekty są realistyczne i spełniają oczekiwania klientów.

Do stworzenia projektu komputerowego potrzebne jest solidnie zmierzone pomieszczenie oraz materiały jakie zastosować aby otrzymać realistyczną wizualizację. Stworzenie projektu zalecany jest również jako I etap rozpoczęcia planowanego remontu czy budowy domu. Projekt daje Państwu informacje gdzie dokładnie umieścić instalacje sanitarne i elektryczne. Jeżeli instalacje już są w pomieszczeniu mamy mniej możliwości na aranżację pomieszczenia. Dlatego warto odpowiednio wcześniej zamówić projekt.

IV ETAP: PRODUKCJA

Jesteśmy dumni z naszej produkcji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu produkt o bardzo wysokich wymogach jakościowych.Nasi wykonawcy są otwarci na nowoczesne rozwiązania, na bieżąco wdrażają najnowsze technologie wzornicze i wykończeniowe, z powodzeniem realizują wyzwania projektowe jakie przed nimi stawiamy.System zarządzania jakością, który został przez nas udoskonalony przez lata oraz zastosowanie w procesie produkcyjnym nowoczesnego parku maszynowego gwarantują doskonałe efekty.
Nasi dostawcy i kooperanci to czołowi europejscy i krajowi producenci dla których priorytetem jest jakość i trwałość.

q
q

V ETAP: MONTAŻ

Montaż to finalny etap realizacji Państwa zamówienia. Niezwykle ważny etap! Po solidnych ustaleniach, projekcie oraz wpłacie zaliczki czas na montaż zaplanowanych mebli.

Około dwa tygodnie przed ustalonym terminem przystępujemy do wykonania mebli oraz kontaktujemy się z klientem w celu ustalenia dokładnego dnia i godziny montażu. Po zamontowaniu następną kwestią uregulowanie płatności.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this